OKNA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profili okiennych. Każdy z nich charakteryzuje się inną budową pod względem ilości komór, głębokości zabudowy, możliwościami szklenia i okucia. Dzięki tym różnicom dopasują Państwo produkt do swoich potrzeb pod względem energooszczędności, kolorystyki i ceny.

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane cieszą się coraz większym powodzeniem ze względu na swój niepowtarzalny charakter. Wykończenie drewna lakierem transparentnym pozwala na wybór indywidualnego odcienia drewna oraz ukazania oryginalnego rysunku słoi i struktury drewna. Okna drewniane to przede wszystkim trwałość i ponadprzeciętna sztywność ramiaka konstrukcyjnego. Dzisiejsza technologia pozwala na produkcję okien o głębokości profilu nawet 88 mm. .

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE

Okna drewniano-aluminiowe zostały stworzone z myślą o ponadprzeciętnej trwałości i wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Wewnętrzna rama okna jest elementem drewnianym i daje wnętrzu odpowiedni klimat i estetykę a zewnętrzna okładzina aluminiowa zabezpiecza drewno przed szkodliwym działaniem wiatru, mrozu i promieni UV.

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i w budynkach użyteczności publicznej. Z uwagi na możliwości techniczne i możliwość wykonania dużych gabarytów szczególnie cieszą się powodzeniem w takich pomieszczeniach jak biura czy witryny sklepowe. Dla domów jednorodzinnych stanowią podkreślenie nowoczesnej architektury oraz indywidualnego stylu.